Bloody Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloody Anime Life

Silence is your suicide.. The Life is bloody..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Даре.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:38 am

Взех ледчето и започнах да обикалям с него по вагината на момичето. След време го пъгнах леко на вътре и го извадих. Прокарах го по бедрата и и попитах:
-Разхлаждащо ли е ? - след тези думи се върнах нагоре и попитах:
-Сега какво искаш да опитаме?
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:42 am

- О, да! - казах, аз а пъшканията станах по-силни.
- Кажи ти..Каквото искаш, ще го направа! - усмихнах му се и се преобърнах, така че да съм отгоре, като нежно започнах да го целувам..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:46 am

Аз просто отговарях на целувките. Нейн ред беше да избира и да прави каквото иска. Взех едно ледче и го пуснах по дължината на гърба и. Той се хлузна на долу като по пързалка и падна. Ръцете ми бяха студени от леда и с тях обгърнах гърдите и. Започнах леко да ги стискам и да си играя с тях
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 10:50 am

Бях отгоре, затова слезнах надолу.Стигнах до слабините му.Започнах леко да галя пениса му, а след известно време го облизах.После започнах да го лапам.Надявах се да му харесва, това което правех..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 10:52 am

Просто се отпуснах и от удоволствие издишах. След малко усетих, как пениса ми отново се втвърди, а нежният и език ме караше да се чуствам превъзходно. Стоях неподвижно и казах:
-Превъзходно е
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:02 am

Дълго правех това, но после спрях.Още имах семенна течност по мен.Наведох се и нежно прокарах пениса по мястото, където беше останала семенна течност.След това езика ми палаво започна да облизва пениса му..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:07 am

Чуствах се невероятно. Аз просто дишах задоволително. След малко се обадих:
-Ти си невероятна - Тя ме караше да се чуствам чудесно, усетих нежния и език по главата на пениса си. Тя ме караше да се чуствам превъзход. Усетих жегата в тялото си.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:12 am

Усмихнах му се.
- Радвам се, че ти харесва.. - казах аз и отидох нагоре.Целунах го страстно по устните.
- Какво друго искаш да изпробваме? - попитах.Щях да направя всичко, което желаеше..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:15 am

Аз казах кратко и ясно:
-Да съм с теб - след тези думи я целунах страстно и започнах да силзам надолу. След като стигнах до средата се завъртях така, че да съм отгоре и продължих надолу. Стигнах до вагината на момичето и започнах отново да си играя с клитора и. Лижех го нежно с език, а с един пръст проникнах в нея.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:17 am

- Да, да! - пъшках аз.Беше просто превъзходно, това което правеше.Не спирах да пъшкам, защото ми наосеше голямо удоволствие.Стиснах чаршава и изддох по-силен вик.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:22 am

След секунда извадих пръста си. С ръцете си разтворих краката й и започнах да я облизвам с език. Завъртях го заедно със главата си и започнах да прониквам с него. Тя беше толкова влажна отдоло, радвах се, че и харесва това което правя.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:32 am

Беше ми много приятно.
- Ела тук горе! - казах аз и с пръст посочих устните си.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:39 am

Аз тръгнах бавно на горе. Целувах я бавно, докато не стигнах до устните и. Целунах я страстно и казах:
-Ти си наред да избираш. - след тези думия целувката беше с език.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:43 am

- Ами не знамм.. - казах аз.
- Някавки идеи? - попитах, като се опитах да се сетя за нещо.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:47 am

Той я целуна и каза:
-Ще изпълня каквото искаш - след това започна да я целува и облизва по вратът.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:52 am

Бавно плъзнах ръката си надолу, като се заиграх с пениса му.
- Той иска ли още?Ако да, ще му го дам. - казах с усмивка.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:54 am

Аз я попитах
-А ти не искаш ли нещо, което аз да изпълня. - Тогава долепих тялото си до нейното. Целунах я нежно, а ръцете ми я галеха бавно и внимателно.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 11:59 am

- Не се сещам нищо.. - казах аз.Целувките му ме възбуждаха, а за галенето да не говоря.Тялото ми беше прилепено до неговот.
- А ти искаш ли да ти изпълня нещо?
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:01 pm

Освен, че усетих възбудата и, аз отново се възбудих. Пенисът ми отново се втвърди и аз проникнах в нея. Тя изпъшка от удоволствие, а аз започнах да я целувам успокойтелно. Отговора ми беше:
-Да стоиш с мен.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:06 pm

- Това е най-лесното нещо! - казах аз и изпъшках по-силно.
- Хайде, по-бързо! - прошепнах и отвръщах на целувките.Т
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:09 pm

Аз започнах по-бързо и по-бързо. Тя започна да усеща и пъшкането и го показа. Реших да я успокоя с целувки, за това я целунах нежно с език, а с ръце масажирах дупето и.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:13 pm

Възбудата беше много, много голямо.Аз почти виках.
- О, Даре, невероятен си! - казах аз, още пъшкайки.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:16 pm

Извадих си пениса от вагината и. За тази секнда спиране се премистих малко по на долу и и го вкарах анално. След като навлязох през ануса и с ръце я стиснах за дупето и си помагах с движението. Идваше ми да свърша, за това мислех да забавя движението, но не спрях от удоволствие. Семенната ми течнос се разпръсна в момичето.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:19 pm

Болеше, но беше ужасно възбуждащо.Виках от удволствие.
- О, да, Даре! - възкликнах аз.
- Обичам те! - казах.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 12:27 pm

Аз и отговорих положително и изкатах чуствата си:
-И аз те обичам. - след тези думи я попитах:
-Сега какво ти се прави?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Даре. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Даре.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Даре мо Най
» Къщата на Сакура
» Къщата на Йоко ^^
» Апартамента на Даре
» Къщата на Аlex

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Anime Life :: Града :: Къщите-
Идете на: