Bloody Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloody Anime Life

Silence is your suicide.. The Life is bloody..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Апартамента на Даре

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:50 pm

Даре и се усмихна и като се завъртя към нея попита:
-Сега какво ти се прави?
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:52 pm

- Нямам си и на идея - каза Йоко като легна до него и затвори очи
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:54 pm

Той я прегърна и каза:
-Аз съм тук до теб. Ако пожелаеш нещо веднага ще го изпълня - и си я гушна..
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:57 pm

- Разкажи ми нещо за теб. Някоя история .. или нещо от тоя сорт - каза момичето - А ти какво си всъщност? Определено не си обикновен човек, нищо че на пръв поглед изглеждаш като такъв.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 2:59 pm

Той я целуна по вратлето и каза:
-Еми... не съм роден на земята. Роден съм в Ада. Бащами... Луцифер се страхува да не му превзема трона и праща демони да ме убият. Аз избягах като малък и се запознах с майка си. Тя беше убита пред очите ми, заради демоните и сега живея сам. Боря се с демони през целия си живот и се чудя, защо подяволите е толково трудно. И... това е... А да...Демон съм.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:03 pm

- Хъхх .. демон - измрънка момичето - Попринцип не харесвам много демоните .. ама ти ми изглеждаш по-различен. Знаех си, че има нещо странно в теб - тя го погледна в очите и му се усмихна
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:04 pm

Той се усмихна и каза:
-Еми разликата е, че повечето демони от Ада са убили сума си и хора, а аз 0. Те са избили 0 демони, а аз милионии.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:06 pm

- Хах .. добро демонче - каза тя и разроши косата му. Направи странна физиономия и се засня.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:10 pm

Той се засмя и заби главата си между гърдите й. Погледна я миличко от доло и попита:
-Демончето, може ли да получи мляко, защото е послушно?
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:14 pm

- Ами ако аз искам демончето .. да не е послушно - каза Йоко и се засмя
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:20 pm

Той я стисна нежно за дупето и каза:
-Тогава то ще покаже и лошата си страна.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:21 pm

- Не вярвам, че ти можеш да си лош - каза момичето
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:23 pm

Той застана от горе й и притисна ръцете й високо над главата й. Целуна я и каза:
-Тогава ще се опитам да съм - след което започна да я целува по вратлето и бавно да сваля кърпата й. След като гърдите й се откриха той започна да ги масажира нежно, а с език да си играе със зърната й.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:29 pm

Йоко се усмихна и затвори очи.
- Ммм .. лошо демонче - прошепна тихо тя
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:30 pm

Той продължи на долу. Разтвори кърпата й когато стигна между краката й нежно с език я облиза по клитора, а с ръце я погали по краката. Устните му полепнаха по тялото й и езика му бавно започна да навлиза в нея.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:34 pm

Йоко все още стоеше със затворени очи. Чувстваше се леко несигурна и не знаеше дали наистина иска да го направи.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:36 pm

Той се спря. Качи се нагоре и я загледа. Легна до нея и се отпусна. Загъная и я гушна през чаршафа. Усмихна се и каза:
-Няма да те мъча. - след което затвори очи и се сгуши в нея.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:40 pm

Момичето го гледаше странно. " Аз .. да не би да казах нещо .. на глас " - помисли си тя
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:42 pm

Той се отпусна и каза:
-Избирам предизвикатество - след което се усмихна без да отваря очите си.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:44 pm

- Разкажи ми някоя история - каза момичето, след като помисли около минута. Предизвикателството беше тъпо ама друго в момента не можеше да измисли
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:50 pm

Той подпря главата си на гърдата й и каза:
-Когато бях на 11 не бях в разцвета на силите си. Един демон беше решил да плени млади момичета за свой робини. Първото момиче на прицела му беше едно малко, русокосо мъниче на около 5 години. Демона беше около 10 пъти повече от нея и около 5 от мен. Той използва огнените си вериги за да обвърже душата й и на сила я караше да му служи, но тогава се намесих аз. Използвах меча си да разрежа веригите и заставайки пред Моника аз казах:
-Няма да ти позволя, да докоснеш това крехко същество. - призовах си пистолетите и го разтрелях така, че да изгуби равновесие. Силата на оръжията ми не беше голяма, но успях да го поваля. След това попитах момичето дали е добре и докато лекувах раните й Демона се изправи зад мен. Тя страхливо се опита да ми каже да внимавам, но докато се усетя той ме отнесе с чукът си. Забих се в една стена и се нараних на много места. Кракът ми се счупи. Бавно се изправих и видях как той я беше хванал в ръката си и я стискаше. Призовах си меча и се опитах да срежа ръката му. Тогава се научих как да използвам силите си да летя и го накълцах на парчета.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:54 pm

- Доста си смел - каза момичето и го прегърна - Ъмм .. аз избирам .. предизвикателство
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:55 pm

Разкажи ми някаква история ..- каза той и се отпусна.
Върнете се в началото Go down
Yoko

Yoko


Брой мнения : 188
Join date : 02.08.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 3:57 pm

- Ами .. то моите истории не са интересни. Аз .. като съвсем обикновен човек .. си нямам навика да се срещам с разни странни същества. Камо ли да се бия с тях или нещо подобно. Тогава със сигурност ще загубя - каза Йоко и се засмя
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 02, 2010 4:02 pm

Той я погали по бузката и каза:
-Спокойно. Аз ще те пазя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Даре - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Даре   Апартамента на Даре - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Даре
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Даре мо Най
» Къщата на Даре.
» Даре мо Най/jiktaker/Златин Ламбев

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Anime Life :: Града :: Къщите-
Идете на: