Bloody Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloody Anime Life

Silence is your suicide.. The Life is bloody..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Даре.

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeНед Апр 25, 2010 1:48 pm

...
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeНед Апр 25, 2010 1:52 pm

Даре лежеше на леглото си и слушаше :
david deejay feat. dony - so bizzare
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 4:55 am

Минавах случайно край една къща, когато чух някой да пее.Стана ми интересно, затоеа се приблих до къщата и почуках на врата.Хубавото беше, че щях да се запозная с някого.Зачаках въпросният човек да ми отоври вратата.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 4:57 am

Тогава вратата се отвори и едно мокро момче, което си беше взело душ стоеше по кърпа пред момичето. Той остави вратата отворена и каза:
-Заповядай - след това седна на дивана и започна да си налива от бирата в гърлото. Той изпука вратът си и попита:
-Какво те води тук?
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:01 am

Момчето беше по кърпа, явно си беше взел душ.Попита ме какво ме води тук.
- Мхм, чух..ъъ пеене, затова ми стана интересно.А и не познавам никого тук.Нямаше да ми се отрази зле едно запознаство. - усмихнах му се.
- Аз съм Хината.Ти? - поптах сядайки до него.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:06 am

Той се усмихна и каза:
-Името ми е Даре мо Най, но можеш да ми викаш Д или Даре. - след тези думи той се изправи и отиде до барчето на стаята. Отвори го и попита:
-Нещо за пиене? - а докато стоеше в гръб към нея кърпата леко започна да се изхлузва на долу. Той я стегна и единият му крак изкочи от нея. Стоеше му като женска рокля. Той направи тъпа физиономия и реши, че не изглежда добре така. Както стоеше отпусна кърпата и се заразхожда чисто гол до един шкаф. Отвори го и си обу едни боксерки. После се върна на темата:
-Та жадна ли си ?
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:12 am

Погледнах го като луда, щом отиде до шкафа чисто гол.Бързо закрих лицето си, докато той не си обу едни боксерки.Открих лицето си и му казах:
- Хмм, може би водка?Ако имаш, разбира се.. - усмихнах му се.Даре - готино име.Както и да е.Станах и отидох до него, за да си взема водката.
- А лед имаш ли? - попитах аз.Обичах водката с лед.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:15 am

Тогава отидох до фризера. Отворих го и от там извадих една кошничка с лед. Оставих го на масичката и се изпънах на дивана с чаша Уйски. Боксерките ми бяха полепнали по мен заради влагата, но това даже и не ме притесни. Затворих очи и се заслушах в музиката изваща от уредбата:

https://www.youtube.com/watch?v=KDKva-s_khY
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:18 am

Взех водката си, сложих си лед и отпих от нея.Забелязах прилепналите му боксерки и това малко ме възбуди.
- Готина песен. - казах аз, като се заслушах в текста.Да, беше супер песничка.
- Хей, искаш ли нещо да правим? - попитах и пак отпих от водката.Беше ми топло, а тя ме разхлади и ми дойде много добре.Въздъхнах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:21 am

Аз отворих едното си око и погледнах как тя леко се попотява от жегата. От какво ли и беше горещо. Взех едно ледче и се доближих до нея. Започнах да го разтърквам по шията и и казах:
-Наистина е скучно. Можем да измислим нещо. - а бучката от замразена вода падна в пазвата на момичето.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:27 am

Даре се приближи с едно ледче и започна да го ръзтърква по шията ми.Беше супер.Но изведнъж то падна в пазвата ми.Усмихнах му се, а след това свалих теничката си.Ледчето беше между гърдите ми.Махнах го, като остнах по сутиен.
- Тук е наистина горещо.. - казах, за да се оправдая.
- Хм, какво предлагаш? - поптах, поглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:33 am

Аз се усмихнах и попитах:
-Исаш ли да се разхладим? - след тези думи взех ледчето от ръката и и започнах да го облизвам. Думите който изрекох бяха - Оставила си му приятен вкус..
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:40 am

Доблжих се до него и му казах:
- Да, искам.. - преминах разстоянието между нас.
- Харесва ли ти вкуса му? - попитах аз и изпих наведнъж водката, но по-голямата част от нея се разля върху гърдите и сутиена ми.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:45 am

Да- отговорих кратко и ясно, след което започнах да я целувам от вратът на долу. Достигнах гърдите и и започнах да ги облизвам. Езика ми палаво си играеше с тях, а ръцете ми я обгърнаха и започнаха да масажират дупето и.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:48 am

Това, което правеше той беше възбуждащо.Обвух ръцете си около връта му, но едната се спусна надолу, като стигна слабините му.Започнах леко да ги опипвам.След това го бутнах на леглото и продължих да го правя.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:52 am

Това наистина беше добро. Усетих как боксерките ми се струват малки. Топъл въздух обля тялото ми и се възбудих. Разкопчах и сутиенат и докато тя беше отгоре ми аз започнах да облизвам зърната и с език, а с другата с ръце правех кръгови движения с гърдите и. Масажирах ги нежно..
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 5:58 am

Масажа, който ми правеше беше толкова отпускащ и толкова възбуждащ.Смъкнах боксерките му, и разкопчах моите къси гащи, без да ги свалям.Това беше негова работа.Започнах да го целувам от врата на долу.Усещах, че късите ми панталонки са допрени точно до слабините му..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:01 am

Спрях масажирането за секунда, за да смъкна панталонките и от нея. Тогава се върнах над масажа. Понеже тя беше от горе тя би трябвало да започне с движенията. Пенисът ми само леко се търкаше в нея, а с два пръста хванах едното и зърно и започнах да го въртя леко небрежно.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:05 am

Преобърнах се, така че да съм отдолу.Настаних се удобно и усетих как Даре проникна в мен.Хванах чершава с две ръце и го стисках.Беше прекрасно.Издавах цвуци на възбуда.Тялото ми се движеше в такт с неговото..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:07 am

Бавно и нежно навлизах в нея. Започнах да правя движения напрад назад, а чуството беше невероятно. Чуствах топлината на тялото и по пениса си. Аз се надвесих над нея и при приближаването целия ми пенис навлезе рязко в нея. Аз започнах да я целувам, за да може да се успокой..
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:13 am

Когато Даре рязко проникна в мен, извиках.За да ме успокои, той започна да ме целува, а аз му отръщах.Движенията ставаха все по-бързи, а възбудата все по голяма.Целувах го много страстно.Тялото ми беше влажно.Протегнах едната си ръка, за да взема ледче.Бавно започнах да го спускам по тялото на Даре.След това го облизах и го спунах по моето тяло, като минах през гърдите ми и го оставих между тях.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:20 am

Аз се заиграх с ледчето и с език започнах да го движа по тялото и. После се върнах на целувките, а с ръка го придвижих на долу. То достигна до пъпа и и аз го оставих там. Усетих как тя леко итрепери, а аз не спирах да се движа. Усещах невероятно чуство и може би скоро щях, да свърша, а след като тя се стегна от ледчето това ме накара да забавя леко темпото. Започнах да се движа в ритама на песента:
sean kingston ft. justin bieber - eanie meanie - а от устата ми излезе въпроса:
-Къде да свърша в теб или извън?
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:26 am

- Извън - казах аз и усетих последните движения, които той правеше в такт с песента.Леко ми стана хладно от ледчето.Взех го, отърках го в зърната си и го сложих в устата на Даре.Ръцете ми обвиха връта му, а аз започнах да го целувам...
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:30 am

В последният момент извадих пениса си от нея и топлата ми семенна течност опръска момичето по стомаха и гърдите. Аз почуствах ледчето в устата си, което беше почти разтопено. Доизсмуках го с вкусът от тялото и след което попитах:
-Ще продължаваме ли? - и вече се подготвях за втори рунд. Започнах да слизам бавно надоло. Главата ми се намираше между краката и. Започнах да облизавам бедрата и и накрая започнах да я лижа и с един пръст да бъркав в вагината и. С другата си ръка играех с клитора и.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitimeСъб Май 01, 2010 6:35 am

Семенната му течност ме оптъска по корема и гърдите ми.
- Да.. - казах аз и започнах да пъшкам от удоволствие.Взех друго ледче.Минах с него оттам, където ме беше опърскал Даре.След това го облизах и го бутнах надолу и то падна точно пред лицето на момчето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Даре. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Даре.   Къщата на Даре. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Даре.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Даре мо Най
» Къщата на Сакура
» Къщата на Йоко ^^
» Апартамента на Даре
» Къщата на Аlex

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Anime Life :: Града :: Къщите-
Идете на: