Bloody Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloody Anime Life

Silence is your suicide.. The Life is bloody..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Огромното езеро

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:03 am

- Да, след теб! - казах и го целунах.
- Е, какво е желанието ти? - попитах надикайки едната си вежда.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:06 am

Помислих си добре и казах:
-Целуни ме тук - и посочих устните си. Ръцете ми я прегърнаха и зачаках изпълнението на желанието си.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:11 am

Проближих се и страстно го целунах.
- Сега съм аз..Обичаш да пиеш алкохол? - попитах., надявайки се да съм познала.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:12 am

Аз се усмихнах. Зарадвах се че тя позна и казах:
-Да. Какво е желанието ти? - след това зачаках да видя какво да направя.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:17 am

- Ммм..целуни ме тук! - посочих другата ми буза.Не знаех какво друго да измисля, за това продължих с целувките.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:19 am

Започнах да я целувам бавно и нежно от бузата надолу по вратът. После я близнах леко и попитах:
-Ти обичаш банани... нали? :Д - и продължих да слизам бавно на долу.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:24 am

- Да и то много.. - казах аз, оставайки го да ме целува.Зарових пръсти в косата му.Започнах да целувам плочките му.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:28 am

Тогава се зачудих за въпрос и първото нещо, което ми дойде на ум беше:
-Направи първото нещо, за което се сетиш - след тези думи езика ми започна да гали вратлето и и леко да я гъделичка.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:36 am

Леко се засмях от гъделичкането.Спрях с целувките.
- Първо нещо..Ммм.. - казах аз, като слязах по-надолу.След това го бурнах на тревата.Бях върху него.
- Това е първото нещо. - продължих да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:39 am

Ръцете ми я обърнаха и я притиснах до себе си. Тогава усетих възбудата и пенисът ми се втвърди. Гащите ми опряха в нея, а аз се почуствах невероятно. Започнах да я целувам и от време на време да и пускам език:
-Та питай - подсетих аз.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:43 am

Усетих как пенисът му се втъврдява.Раката ми се спусна надолу и се заиграх с него.
- Той май харесва тялото ми? - пошегувах се.
- Хъмм, обичаш да слушаш музика?
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:46 am

-Не само той го харесва- след тези думи я целунах и отговорих на играта:
-Обожавам да слушам музика... - зачаках да видя какво е желанието й.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:49 am

- За теб знам.. - казах аз.
- Направи това, което най-много ти се иска. - усмихнах му се и продължих да го целувам нежно.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 8:51 am

Притиснах я силно към мен и гърдите и прилепнаха за мойте, пенисът ми опря във нея и аз казах:
-Ти обичаш сладолед - след това я целунах страстно.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:01 am

Ужасно се възбудих, щом усетих пениса му, а след целувката още повече.
- Да, обичамм..Желанието ти? - попитах и още повече се притиснах в него.Възбудата стана по-голяма.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:03 am

Аз се замислих и докато я целувах с ръце започнах да събличам дрехите и. След малко започнах:
-Искам...искам... -замислих се за секунда и казах - Искам теб.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:07 am

- И аз... - прошепнах.Съблякох долните му гащи, а след това и слиповете му.Помогнах на Даре да свали всичко мои дрехи.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:51 am

След като двамата бяхме чисто голи аз я долепих до себе си и вкарах пениса си бавно и нежно. Устните ми се долепиха до нейните, а езика ми навлезе в устата и. Аз я целувах, докато навлизах бавно в нея:
-Желая те - прошепнах тихо.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 9:58 am

- И аз теб..много.. - прошепнах.Издавах леки пъшкания и отвръщах на целувки те му с език.Вече бях отдолу.С ръце обвих врата му, продължавайки да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:00 am

Започнах да се движа по-бързо и по-бързо. Навлизах на дълбоко в нея, а тялото ми се чустваше неветоятно. Тя беше толкова стегнат и топла от вътре, а аз не можех да издържа на това напрежение. Усещах, че ми идва но не исках да намалявам.. дори забързах, а чуството беше невероятно.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:04 am

Усещах как прониква в мен по-бързо и по бързо.Звуците, които издавах, в знак на възбуда, станаха по-силни.ЧУвствах се повече от прекрасно.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:08 am

Усетих, че момента дойде. Аз навлязох колкото мога по на дълбоко. Семенната ми течност потече в нея, а аз изпъшках:
-Невероятна си, обичам те- След тези думи започнах да я целувам нежно и страстно.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:19 am

Беше прекрасно.
- И аз теб.. - прошепнах, като отговарях на всяка една негова целувка.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:24 am

Беше невероятно. Не спирах да отговарям на целувките и, а тялото ми беше толкова близко до нейното. Пенисът ми все още беше в нея, а устните ми слязоха надоло. Стигнах до вратлето и и я облизвах нежно. Пожнах да се снижавам към гърдите и докато с ръце обикалях по цялото и тяло.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:34 am

Продължавах да го целувам.Където и да ме докоснеше, се възбуждах.Пенисът му още беше в мен.Усещах го толкова близко..Ръцете му нежно обикаляха цялото ми тяло.Беше просто невероятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огромното езеро - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Огромното езеро
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Anime Life :: Извън града :: Езерата-
Идете на: