Bloody Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bloody Anime Life

Silence is your suicide.. The Life is bloody..
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Огромното езеро

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:39 am

С ръцете си стиснах гърдите и и започнах да облизвам зърната и. Масажирах ги нежно, а от топлината и влажноста на тялото и пенисът ми отново се възбуди. Усетих го как расте вътре в нея. Беше невероятно усещане.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:47 am

Усещах влажното си тяло и пенисът на Даре.Дишах тежко, а от устата ми се отделяха пъшкания.Когато стисна гърдите ми и облиза зръната ми направо полудях.Възбудх се до най-голямата степен, която същестуваше.Само след няколко секунди получих оргазъм.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 10:49 am

Отново започнах да движа пениса си в нея, но този път много бавно и много нежно. Ръцете ми мачкаха и нежно масажираха гърдите и. Езика ми правеше кръгови движения около зърната и. Имах чуството, че скоро ще свърша, а когато тя получи оргазъм това ме накара да изхвърля семенната си течност отново в нея.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:00 pm

Бях адски възбудена, от това което Даре правеше.Пъшках колкото можех по-силно.Беше толкова невероятно.
- Даре, прекрасен си! - казах аз.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:04 pm

Бавно облизвах зърната и след което тръгнах с език на горе. След като стигнах до устните и я целунах страстно, а с пръстите на ръцете си и граех със зърната и. Целунах я страстно с език, а думите който казах бяха:
-Ти си най-добрата.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:08 pm

- А ти най-добрия. - казах аз, отръщайки на целувката му.Пуснах езика си.Усещах как си игаре с зърната ми.Притиснах го колкото можех повече към себе си и продължих с целувките.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:11 pm

Аз продължих да я целувам, а когато ме дръпна към себе си тялото ми прилепна към нейното. Усетих как сърцето и бие толкова бързо. Аз я прегърнах и се завъртях. Тя отново беше отгоре. Попитах я:
-Сега какво ти се прави.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:19 pm

- Ами..не знамм.. - казах аз, докато бях в прегрътките му.
- Какво предлагаш? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:33 pm

Аз и казах:
-Ще изпълня всичко, което пожелаеш - след тези думи я оставих да лежи върху мен, а от вътре чуствах топлината, която изпитвах към нея.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:36 pm

Усмихнах му се.
- Не знамм..не се сещам нищо. - казах аз, нацупвайки се.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:41 pm

Аз я гушнах и опрях главата и в гърдите си. После казах:
-Не се цупи. Ще се забавляваме още - докато кажа това усетих как пениса ми е все още в нея и леко издишах от удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:49 pm

Усетих пениса му още в мен и се усмихнах.
- Добре..Как? - попитах го, като надигнах леко главата си.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 12:54 pm

При движенията на тялото и започнах пак да се възбуждам. Не знам за кой път ми се случи, но пенисът ми пак се надърви вътре в нея. Аз облегнах главата си на земята и изпъшках от удоволствие. След това казах:
-Има мноого начини.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:06 pm

- Така ли?И какви са те?Предложи един. - казах, като надигнах леко цялото си тяло, защото знаех че го възбуждам.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:09 pm

При надифането пенисът ми се втвърди и аз се възбудих доста бързо. Погледнах я в очите и казах:
-Ще правим каквото искаш, любов моя.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:11 pm

Видях как се възбуди и почувствах как пениса му се втвърдява.За да го възбудя още повече, рязко надигнах тялото си, така че да седна върху слабините му.
- Все още се чудя..
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:15 pm

Пенисът ми се възбуди ряско. Аз изпъшках от удоволствие и се дръпнах леко на долу. След това започнах да навлизам рязко и бързо в нея през ануса и и да чуствам колко е топла и стегната от вътре:
-Помисли си.. имаме достатъчно време.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:21 pm

Изпъшках силно.Беше много болезнено.
- И все пак, не се сещамм.. - казах, а след това пак изпъшках.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:37 pm

Движех се бързо, а възбудата беше огромна. Аз се чуствах невероятно и за да я успокоя започнах да я целувам, а ръцете ми си играеха с гърдите и:
-Ще се сетиш... аз ще изпълня каквото и да е.
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:52 pm

Когато Даре забърза, стана много болезнено.Той се опитваше да ме успокои но не стваваше.
- Даре, боли. - прошепнах аз.
- Намали. - помолих го.
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:54 pm

Но аз не я послушах и докато се усетя спремата ми се разнесе в нея. Аз спрях и казах:
-Извинявай... не можах да спра - след това започнах да я целувам нежно по вратът на долу и попитах:
-Реши ли какво да правим?
Върнете се в началото Go down
Хината

Хината


Брой мнения : 63
Join date : 01.05.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 1:58 pm

Болеше ме, но като той спря и ми се извини, просто не можех да му кажа нищо.Прекалено много го обичах.Целувките му ме успокоиха.
- Няма нищо..Не не реших..Ти?
Върнете се в началото Go down
Даре Демон

Даре Демон


Брой мнения : 263
Join date : 25.04.2010

Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 02, 2010 2:02 pm

Отговорът ми беше:
-Ари чау. Аз чезвам - и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огромното езеро - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромното езеро   Огромното езеро - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Огромното езеро
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bloody Anime Life :: Извън града :: Езерата-
Идете на: